Kadra RCRE

Dyrekcja

Tomczak Lesław ltomczak@rzpwe.opolskie.pl 774047531 602 358 849
Franczak Hanna hfranczak@rzpwe.opolskie.pl 774047531 506 526 324
Rippel Rafał rrippel@rzpwe.opolskie.pl 774536692 602 452 948
Rożniatowski Stanisław stan@rzpwe.opolskie.pl 774047531 600 344 621

Pracownia Dydaktyki Kształcenia Ogólnego i Technologii Informatycznych.

Patelska-Górna Anna – kierownik apatelska@rcre.opolskie.pl 774047580 502 045 358
Dąbek Krystyna Maria kdabek@rcre.opolskie.pl 774047581
Goldyn Irena igoldyn@rcre.opolskie.pl 500517649
Kowalska Sabina skowalska@rcre.opolskie.pl 343537107
Lalik Anna alalik@rcre.opolskie.pl 602486798
Ościłowska Alicja aoscilowska@rcre.opolskie.pl 774047563
Ratuś Ryszard rratus@rcre.opolskie.pl 609513176
Rokita Krystyna krokita@rzpwe.opolskie.pl 504338947
Szczepańska Izabela iszczepanska@rcre.opolskie.pl 774047588 786 954 402
Zimek Roland rzimek@rcre.opolskie.pl 774047571

Pracownia Kształcenia Zawodowego i Doradztwa Zawodowego.

Polanowska Marta – kierownik mpolanowska@rcre.opolskie.pl 774047584 608 502 449
Gabis Elżbieta egabis@rcre.opolskie.pl 693429933
Podolak Ireneusz ipodolak@rcre.opolskie.pl 774047579
Tomczak Lesław ltomczak@rcre.opolskie.pl 774047531

Pracownia Wspomagania Szkół.

Najwer Renata – kierownik rnajwer@rcre.opolskie.pl 774047575 696 662 021
Bartoszek Wiesław wbartoszek@rcre.opolskie.pl 514022123
Breguła Izabela ibregula@rzpwe.opolskie.pl 796906114
Bryłka Agata abrylka@rcre.opolskie.pl 604620195
Bułka Beata Zofia bbulka@rcre.opolskie.pl 774047560
Błaszczyk Wojciech wblaszczyk@rcre.opolskie.pl 774047570
Hiller-Janik Anna ahiller@rcre.opolskie.pl 603845961
Niespor Bronisława bniespor@rcre.opolskie.pl 774047561
Rożniatowski Stanisław stan@rcre.opolskie.pl 774047534
Ruzik Małgorzata mruzik@rcre.opolskie.pl 504106156
Skrzydelska Agnieszka askrzydelska@rcre.opolskie.pl 774047564

Pracownia Zarządzania i Wsparcia Psychologiczno-Pedagogicznego.

Laskowska Renata – kierownik rlaskowska@rcre.opolskie.pl 774047557 504 537 889
Franczak Hanna hfranczak@rcre.opolskie.pl 774047533
Jędrzejczyk Jolanta jjedrzejczyk@rcre.opolskie.pl 774047555
Migacz Andrzej amigacz@rcre.opolskie.pl 774047550
Oszmiago Iwona ioszmiago@rcre.opolskie.pl 774047552