Kontakt

Pełen wykaz adresów kontaktowych na stronie OCE

RCRE OPOLE

45-315 Opole, ul. Głogowska 27

GPS: 50.662143N,17.964454E

tel.: +48774047530

REGON: 000 196 718


Zaczarowany Świat Centrum Nauki i Eksperymentu

45-067 Opole, ul. Dubois 36

GPS: 50.665798,17.933537

tel.: +48774432868,

tel.: +48774432823 – edukatorzy,

REGON: 365 183 911


Ośrodek Szkoleniowy Niwki

46-053 Niwki, ul. Wiejska 17

GPS: 50.694804,18.095837

tel.: +48774219629

 

Dyrekcja

Podolak Ireneusz
Dyrektor OCE
i.podolak@oce.opolskie.pl 774047531
Bartłomiej Piechaczek
wicedyrektor ds. administracji
b.piechaczek@oce.opolskie.pl 774047531
Franczak Hanna
wicedyrektor ds. edukacji
h.franczak@oce.opolskie.pl 774047531 506526324
Rippel Rafał
wicedyrektor ds. bibliotecznych
r.rippel@oce.opolskie.pl 774536692 602452948
Rożniatowski Stanisław
wicedyrektor ds. projektów
s.rozniatowski@oce.opolskie.pl 774047531 600344621

Pracownia Dydaktyki Kształcenia Ogólnego i Technologii Informatycznych

Patelska-Górna Anna
kierownik pracowni, nauczyciel-konsultant
a.patelska@oce.opolskie.pl 774047580 502045358
Bałach-Frankiewicz Joanna
doradca metodyczny
j.balach@oce.opolskie.pl 691884287
Dąbek Krystyna Maria
nauczyciel-konsultant
k.dabek@oce.opolskie.pl 774047581
Goldyn Irena
doradca metodyczny
i.goldyn@oce.opolskie.pl 500517649
Lalik Anna
doradca metodyczny
a.lalik@oce.opolskie.pl 602486798
Łyko-Szczygieł Małgorzata
nauczyciel-konsultant
m.szczygiel@oce.opolskie.pl 774047582
Rokita Krystyna
doradca metodyczny
k.rokita@oce.opolskie.pl 504338947
Szczepańska Izabela
nauczyciel-konsultant
i.szczepanska@oce.opolskie.pl 774047588 786954402

Pracownia Kształcenia Zawodowego i Doradztwa Zawodowego

Biel Mieczysław
kierownik pracowni, nauczyciel-konsultant
m.biel@oce.opolskie.pl 774047584
Gabis Elżbieta
doradca metodyczny
e.gabis@oce.opolskie.pl 693429933
Hiller-Janik Anna
doradca metodyczny
a.hiller@oce.opolskie.pl 603845961
Hornatkiewicz Alina
doradca metodyczny
a.hornatkiewicz@oce.opolskie.pl 693166808
Podolak Ireneusz
dyrektor, nauczyciel-konsultant
i.podolak@oce.opolskie.pl 774047531
Policińska Ewelina
nauczyciel-konsultant
e.policinska@oce.opolskie.pl 774047564

Pracownia Wspomagania Szkół

Najwer Renata
kierownik pracowni, nauczyciel-konsultant
r.najwer@oce.opolskie.pl 774047575
Bartoszek Wiesław
doradca metodyczny
w.bartoszek@oce.opolskie.pl 514022123
Bułka Beata Zofia
nauczyciel-konsultant
b.bulka@oce.opolskie.pl 774047560
Błaszczyk Wojciech
nauczyciel-konsultant
w.blaszczyk@oce.opolskie.pl 774047570
Cichoń Sebastian
doradca metodyczny
s.cichon@oce.opolskie.pl 501401660
Langfort Ewelina
doradca metodyczny
e.langfort@oce.opolskie.pl 695456413
Hiller-Janik Anna
doradca metodyczny
a.hiller@oce.opolskie.pl 603845961
Niespor Bronisława
nauczyciel-konsultant
b.niespor@oce.opolskie.pl 774047561
Ratuś Ryszard
doradca metodyczny
r.ratus@oce.opolskie.pl 609513176
Rożniatowski Stanisław
wicedyrektor, nauczyciel-konsultant
s.rozniatowski@oce.opolskie.pl 774047534
Ruzik Małgorzata
doradca metodyczny
m.ruzik@oce.opolskie.pl 504106156
Zimek Roland
nauczyciel-konsultant
r.zimek@oce.opolskie.pl 774047571

Pracownia Zarządzania i Wsparcia Psychologiczno-Pedagogicznego

Laskowska Renata
kierownik pracowni, nauczyciel-konsultant
r.laskowska@oce.opolskie.pl 774047557
Franczak Hanna
wicedyrektor, nauczyciel-konsultant
h.franczak@oce.opolskie.pl 774047533
Kossakowski Sławomir
doradca metodyczny
s.kossakowski@oce.opolskie.pl 514260213
Migacz Andrzej
nauczyciel-konsultant
a.migacz@oce.opolskie.pl 774047550
Oszmiago Iwona
nauczyciel-konsultant
i.oszmiago@oce.opolskie.pl 774047552