Wynajem

Szanowni Państwo,

Opolskie Centrum Edukacji w Opolu oferuje Państwu wynajem sal wykładowych, szkoleniowych oraz konferencyjnych przy ul. Głogowskiej 27 (sale, pracownie, pokoje gościnne klimatyzowane); oraz w Ośrodku Szkoleniowym w Niwkach (baza noclegowa, sale i stołówka).

Wszystkie pomieszczenia są dostępne w dni powszednie.

OCE, ul. Głogowska 27, Opole

W salach zapewniamy: dostęp do internetu, tablice suchościeralne, projektory, tablice interaktywne, głośniki, flipchart, etc. Możliwe jest również dowolne ustawienie stołów i krzeseł. Część sal wyposażona jest w dodatkowy sprzęt komputerowy. Obiekt jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych.

W siedzibie przy ul. Głogowskiej 27 dysponujemy również sześcioma pokojami gościnnymi 2-osobowymi z łazienką i osobnym wejściem.

Wszelkich informacji dotyczących rezerwacji i cennika udziela specjalista ds. organizacji form szkoleniowych, Mariola Podolak, tel. 77 404 75 94, 694 689 080, e-mail: m.podolak@oce.opolskie.pl

Pozostając w zgodzie ze swoją misją Opolskie Centrum Edukacji w Opolu zastrzega sobie prawo do udostępniania odpłatnie sal wykładowych, konferencyjnych i pracowni komputerowych jedynie do celów szkoleniowych i edukacyjnych. OCE nie wynajmuje sal podmiotom prowadzącym sprzedaż bezpośrednią oraz inną działalność nie związaną z szeroko rozumianą edukacją.


OCE Ośrodek Szkoleniowy, ul. Wiejska 17, Niwki

Ośrodek Szkoleniowy w Niwkach dysponuje bazą noclegową dla 65 osób w pokojach 2-osobowych z łazienkami, stołówką na 80 osób i 4 salami wykładowymi.

Kuchmistrz dba, aby menu było różnorodne i dostosowane do charakteru spotkania bądź uroczystości. Do dyspozycji gości jest również miejsce na biesiadę przy ognisku.

Oferujemy także możliwość kompleksowej obsługi cateringowej (przerwy na kawę, obiad) w przystosowanych do tego celu pomieszczeniach. Zapewniamy profesjonalną i kompetentną obsługę.

Wszelkich informacji dotyczących cateringu, rezerwacji i cennika udziela kierownik Ośrodka Szkoleniowego w Niwkach, Adela Czyrnia, tel. 77 421 96 29, e-mail: aczyrnia@rcre.opolskie.pl.

Wśród wielu firm zajmujących się organizacją spotkań i wynajmem sal Opolskie Centrum Edukacji w Opolu wyróżnia najwyższa jakość oraz konkurencyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.