Akademia SEGRO

Szanowni Państwo Nauczyciele liceów i techników, 

Fundacja Wspierania Edukacji i Rozwoju „Innowatorium” oraz firma SEGRO Poland zapraszają i zachęcają do udziału w najbardziej nietypowym konkursie pt. Akademia SEGRO.

Udział w tym projekcie, do którego zapraszamy CAŁE klasy przedmaturalne, gwarantuje szlifowanie umiejętności posługiwania się angielskim w praktycznych sytuacjach, poznanie rynku pracy i potrzebnych na nim umiejętności, prelekcje i wycieczki w ciekawych firmach oraz wsparcie praktyków HR w przygotowaniu CV dla wszystkich laureatów I etapu. Zwycięzcy otrzymują kurs przygotowujący do matury, a nauczyciele warsztaty tworzenia gier edukacyjnych.

Udział jest bezpłatny! Naprawdę warto! Szczegóły poniżej:

Z  radością pragniemy zaprosić Uczniów Państwa Szkoły wraz z Nauczycielami do udziału w trzeciej edycji wyjątkowego projektu Akademii SEGRO – konkursie z grą szkoleniową i angielskim jako językiem konkursu. Konkurs rozegra się w I semestrze roku szkolnego 2023/24.

Konkurs przygotowała Fundacja Wspierania Edukacji i Rozwoju „Innowatorium” wraz z SEGRO Poland, właścicielem, deweloperem i zarządcą powierzchni magazynowych, firmą o brytyjskich korzeniach. Nietypowa formuła konkursu zachęca uczniów do wykorzystania języka angielskiego w praktycznych sytuacjach, zaś udział w grze symulacyjnej zapewnia zaznajomienie się z realiami jednego z najbardziej dynamicznych sektorów rynku pracy: rynku nieruchomości. Gry będą uczyły młodzież negocjacji, komunikacji, współpracy i wdrażania nowoczesnych technologii (PropTech). Uczniowie – laureaci pierwszego etapu (czyli cztery osoby z każdej klasy) wezmą udział w finale, w czasie którego odbędą się prezentacje firm w formule TED-ex i zwiedzanie siedzib firm w parku SEGRO – cieszące się wielkim uznaniem uczniów w ubiegłych latach.

W konkursie przewidziane są nagrody: laureaci konkursu zostaną nagrodzeni profesjonalnymi kursami z języka angielskiego (kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego). Dodatkowo będą mogli wziąć udział w konsultacjach dotyczących pisania CV i listu motywacyjnego z pracownikami HR firm z parku SEGRO. Nauczyciele – opiekunowie wezmą udział w warsztatach przygotowania gier edukacyjnych w swojej pracy.

Szkoła, nauczyciele ani uczniowie nie poniosą żadnych kosztów (udział jest bezpłatny, koszt dojazdu na finał jest refundowany w 100%. W czasie finału zapraszamy na posiłek – również bezpłatny dla uczestników). Ideą projektu jest wsparcie dla przeciętnych, ale ambitnych i potrafiących dać z siebie wszystko dzieciaków, by mogli zabłysnąć i jednocześnie podnieść swoje szanse w dorosłym życiu. W poprzednich edycjach konkursu to założenie sprawdziło się doskonale i było powodem miłego zaskoczenia zwycięzców.

Dalsze szczegóły konkursu w infopack’u w załączniku.

NAJBARDZIEJ NIEZWYKŁY KONKURS Dla Uczniów Szkół średnich 2

Szczerze zachęcamy oraz zapraszamy Państwa uczniów wraz z nauczycielem – opiekunem do wzięcia udziału w Projekcie “Akademia SEGRO“. Jesteśmy do dyspozycji, gdyby mieli Państwo pytania dotyczące konkursu.

Na zgłoszenia czekamy do 18 września, wystarczy napisać maila na adres:

akademia.SEGRO@innowatorium.org

Zapraszamy!

Fundacja Wspierania Edukacji i Rozwoju “Innowatorium”

ul. Sinych Mgieł 9, 

05-540 Zalesie Górne