Poradnia Leczenia Uzależnień dla Dzieci i Młodzieży

Ośrodek Leczenia Odwykowego w Woskowicach Małych poleca PLUM… PLUM to skrótowa Poradni Leczenia Uzależnień dla Dzieci i Młodzieży, to przede wszystkim jakość i kompleksowość realizowanej opieki. PLUM to miejsce, które ma się dobrze kojarzyć naszym Pacjentom i ich rodzinom, wygospodarowano jedną z sal i przeprowadzono kompleksowy remont. W takich warunkach, które wnoszą ogromne pokłady nadziei i ciepła, od września rozpoczynamy nową serię zajęć grupowych. Zapraszamy!
PLUM jest jedynym podmiotem leczniczym w Województwie Opolskim, który posiada kontrakt z NFZ na realizację świadczeń z zakresu leczenia uzależnień dla dzieci i młodzieży. To oznacza, że wszystkie realizowane przez nas działania są nieodpłatne dla uczestników. W PLUM można skorzystać też z konsultacji psychiatrycznych realizowanych przez Lekarkę – Psychiatrę z zakresu Psychiatrii Dzieci i Młodzieży.
Nasza poradnia dla Dzieci i Młodzieży mieści się w Opolu, przy ul. Głogowskiej 25b, tel.: 77 455 25 35, mail: wotuiw@olowoskowice.pl