Światowy Tydzień Pieniądza, 22-28 marca 2021 roku

Szanowni Państwo,

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) ma przyjemność zaprosić środowisko szkolne do udziału w międzynarodowej kampanii z zakresu edukacji finansowej Global Money Week (GMW) – Światowy Tydzień Pieniądza, 22-28 marca 2021 roku. W tym celu załączamy Zaproszenie kierowane do Dyrektorów Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych oraz Szefów Placówek Oświatowych.

Hasło tegorocznej edycji, które brzmi Zadbaj o siebie. Zadbaj o swoje pieniądze, podkreśla konieczność budowania finansowej odporności przy jednoczesnym dbaniu o zdrowie w obecnej sytuacji na świecie.

Zachęcamy do skorzystania w ramach udziału w kampanii GMW z oferty programowej przygotowanej przez UKNF i inne instytucje zaangażowane w edukację finansową, w tym cyklu dziewięciu webinariów CEDUR adresowanych do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz nauczycieli, obejmującego następującą tematykę:

Więcej informacji nt. kampanii GMW, w tym zasady uczestnictwa oraz elektroniczny formularz zgłoszenia udziału w kampanii Global Money Week 2021 są dostępne pod adresem: https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/Global_Money_Week