Akademia Cisco w szkołach – Szkolenie CCNA v7 dla nauczycieli

Dzień Dobry,

Jestem przedstawicielem Partnera programu Cisco Networking Academy – Centrum Kształcenia Instruktorów oraz Ośrodka Wsparcia Akademii Cisco przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Kontaktuję się z Państwem w celu zaoferowania bezpłatnych kursów kierowanych dla nauczycieli w całej Polsce oraz zaprosić do wzięcia udziału w programie Akademii Cisco.

Program Cisco NetAcad funkcjonuje na całym świecie i w Polsce od ponad 20 lat. We współpracy z nami ponad 400 instytucji edukacyjnych – szkoły i uczelnie,  kształcą każdego roku ponad 40 tysięcy uczniów i studentów na kilku poziomach i w różnych obszarach IT  – od programowania, poprzez cyberbezpieczeństwo, systemy operacyjne, Internet Rzeczy aż po sieci komputerowe.

Już dziś  szkoła może bezpłatnie stać się Akademią Cisco. Wystarczy stworzyć konto szkoły na platformie edukacyjnej netacad.com, aby otrzymać dostęp do podstawowych kursów do pracy dydaktycznej z uczniami. Poniżej znajduje się link, którym całkowicie za darmo możecie Państwo dołączyć do programu:

https://www.netacad.com/become-an-academy

Zapraszamy szkoły, które chcą:

  • budować kompetencje cyfrowe swoich uczniów
  • kształcić poprzez materiały, narzędzia i testy online na kompleksowej platformie e-learningowej
  • korzystać z gotowych, nowoczesnych materiałów  –  kursów cyberbezpieczeństwa, programowania, IOT lub bardziej zaawansowanych obszarów IT z wbudowanymi testami i systemami monitorowania postępów
  • rozwijać umiejętności swoich nauczycieli
  • współpracować z firmą Cisco – liderem w branży IT na świecie https://www.cisco.com/

Dodatkowe pragniemy z radością ogłosić kolejne, bardzo duże wydarzenie jakim jest zdalne szkolenie pierwszego modułu najnowszej wersji CCNA v7: Introduction to Networks!

Jest to szkolenie globalne, dla nauczycieli i instruktorów z całego świata wspierane językowo przez lokalne organizacje.

Szkolenie przeprowadzą dla Państwa specjaliści z zespołu learningowego Cisco Systems!

Szczegóły oraz link do rejestracji: https://forms.gle/Mr3arfddzF32NPfw6

Zachęcamy do rozpowszechniania wieści 😊

 

Z wyrazami szacunku,

Kamil Dembowski