Wirtualna tablica dedykowana specjalistom

Szanowni Państwo, zgodnie z zapowiedzią poniżej zamieszczamy link do wytworzonej przestrzeni naszego współdziałania – platformy do wymiany informacji, materiałów, pomysłów.

Zgromadzone zasoby: prezentowane ćwiczenia, zadania, karty pracy, gry, zabawy, filmiki zaczerpnięte zostały z Internetu, opracowane przez nas same lub eksponowane za dorobkiem innych autorów.

Mamy nadzieję, że zbiór tych przykładowych rozwiązań pozwoli Państwu kontynuować, dostosowywać i urozmaicać zajęcia specjalistyczne czy rewalidacyjne w zdalnej edukacji. Treść prezentowanych konceptów można modyfikować zgodnie z aktualnymi potrzebami i warunkami w obrębie tematyki realizowanych zajęć. Można je obudowywać, rozwijać, otulać innymi wątkami.

Wierzymy, że zdolność refleksyjnej analizy przedstawionych propozycji pozwoli Państwu na aranżowanie efektywnych spotkań z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Ciąg dalszy zapowiadamy, tablica będzie stopniowo rozbudowywana.

Wkrótce poinformujemy również Państwa o planowanym spotkaniu on – line „Jak odnaleźć się w zdalnej edukacji w kontekście zajęć specjalistycznych i rewalidacyjnych?”.

Poniżej link do zgromadzonych zasobów – padlet. Zapraszamy do korzystania.

https://padlet.com/krystynadabek/6ea2wm7l9lzmot3z

Z serdecznymi pozdrowieniami Iwona Oszmiago i Krystyna Dąbek