Klub Dyrektora Szkoły Zawodowej

Jesteśmy na półmetku roku szkolnego 2019/20 i na szczęście przed nami jeszcze ferie zimowe. Wprawdzie nie wiadomo czy będzie zima, ale jest szansa że odpoczniemy. Po zasłużonym odpoczynku czas pomyśleć o organizacji nowego roku szkolnego, wszak czas szybko leci a do końca kwietnia dyrektor szkoły musi przygotować arkusz organizacyjny.

Pracownia Kształcenia Zawodowego i Doradztwa Zawodowego zaprasza na warsztaty kadrę kierowniczą i osoby wspierające w przygotowaniu arkusza organizacyjnego szkoły. Będzie okazja do rozmów na trudne tematy i wymiany doświadczeń, a także czas na weryfikację swoich pomysłów i refleksje, czy na pewno wykorzystamy wszystkie możliwości jakie dają zmiany w szkolnictwie branżowym, aby było ono atrakcyjne dla ucznia i nauczyciela oraz przydatne dla pracodawcy.

Rejestracja:

Informację, szczegółowy program i kartę zgłoszenia znajdziecie Państwo na stronie elektronicznej https://kursy.rcre.opolskie.pl/katalog/forma/1948?

 

Wszelkie pytania proszę kierować do Marty Polanowskiej – kierownik Pracowni Kształcenia Zawodowego i Doradztwa Zawodowego, e-mail: mpolanowska@rcre.opolskie.pl, tel.: 77 404 75 84 lub 608 502 449

Zapraszamy