Konferencja „ Dobry zawód – kształcenie zawodowe dla rynku pracy. Zmiany w systemie kształcenia zawodowego od września 2018 r. ”

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną konferencję która odbędzie się w 16 kwietnia 2018 r. w siedzibie Regionalnego Zespołu Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu, ul. Głogowska 27, sala 1.7.o godz.12

Celem konferencji jest przedstawienie zmian legislacyjnych dotyczących szkolnictwa branżowego i technicznego oraz dyskusji nad innowacyjnymi działaniami w zakresie kształcenia zawodowego.

Prelegentem konferencji będzie Pani Bożena Mayer- Gawron wicedyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie, specjalista ds. kształcenia zawodowego.

Na konferencję zapraszamy dyrektorów, wicedyrektorów, kierowników kształcenia praktycznego oraz nauczycieli szkół zawodowych woj. opolskiego, pracodawców, przedstawicieli powiatów, reprezentantów podstrefy ekonomicznej regionu.

Zapisy i pełny program konferencji dostępny jest pod adresem strony internetowej https://kursy.rcre.opolskie.pl/katalog/forma/1317

Po konferencji Dyrektorów szkół zawodowych zapraszamy na spotkanie Klubu Dyrektora Szkoły Zawodowej w OS w Niwkach. Forma jest płatna.

Serdecznie zapraszamy

Kierownik konferencji:
Elżbieta Jurkowska, e-mail: ejurkowska@rcre.opolskie.pl tel.: 77 404 75 56