Wykaz doradców metodycznych zatrudnionych w RZPWE od 10 stycznia 2022 roku

Lp. nazwisko i imię nauczyciela doradcy metodycznego  nr telefonu kontakt e-mail  przedmiot obszar
1. Joanna Balach-Frankiewicz 691884287 jbalach@rcre.opolskie.pl geografia Powiaty:

opolski ziemski, brzeski, głubczycki, kędzierzyńsko-kozielski, krapkowicki, nyski,
prudnicki

2. Bartoszek Wiesław 798770638 wbartoszek@rcre.opolskie.pl technika/
informatyka
Województwo opolskie/powiaty: namysłowski,

brzeski, oleski, kluczborski

3. Bryłka Agata 604620195 abrylka@rcre.opolskie.pl j. polski Powiaty:

kędzierzyńsko-kozielski, głubczycki, nyski

4. Chołoniewska

Edyta

601972450 echoloniewska@rcre.opolskie.pl edukacja wczesnoszkolna Powiaty:

opolski grodzki, opolski ziemski

5. Cichoń Sebastian 501401660 scichon@rcre.opolskie.pl informatyka Powiaty:

strzelecki, kędzierzyńsko-kozielski

6. Gabis Elżbieta 693429933 egabis@rcre.opolskie.pl kształcenie zawodowe Powiaty:

opolski grodzki, brzeski, kluczborski,

nyski, oleski, prudnicki

7. Gołdyn Irena 500517649 igoldyn@rcre.opolskie.pl wych. przedszkolne Powiaty:

głubczycki, prudnicki

8. Hiller-Janik Anna 603845961 ahiller@rcre.opolskie.pl doradztwo zawodowe/
j. angielski
Powiaty:

oleski, strzelecki

9. Hornatkiewicz Alina 693166808 ahornatkiewicz@rcre.opolskie.pl kształcenie zawodowe Powiaty:

opolski ziemski, głubczycki,  kędzierzyńsko-kozielski, krapkowicki, namysłowski, strzelecki

10. Kossakowski Sławomir 514260213 skossakowski@rcre.opolskie.pl kształcenie specjalne Powiaty:

głubczycki, kędzierzyńsko-kozielski, krapkowicki, strzelecki

11. Lalik Anna 602486798 alalik@rcre.opolskie.pl wych. przedszkolne Powiaty:

brzeski, nyski, krapkowicki

12. Langfort Ewelina 695456413 elangfort@rcre.opolskie.pl informatyka Powiaty:

opolski grodzki, ziemski, prudnicki

13. Ratuś Ryszard 609513176 rratus@rcre.opolskie.pl informatyka Powiaty: głubczycki, krapkowicki, nyski
14. Rokita Krystyna 504338947 krokita@rcre.opolskie.pl wych. przedszkolne Powiaty:

opolski ziemski

15. Ruzik Małgorzata 504106156 mruzik@rcre.opolskie.pl edukacja wczesnoszkolna Powiaty:

kędzierzyńsko-kozielski, głubczycki, nyski, prudnicki