Wykaz doradców metodycznych  zatrudnionych w RZPWE od 18 października 2021 roku

Lp. nazwisko i imię nauczyciela doradcy metodycznego  nr telefonu kontakt e-mail  przedmiot  obszar
1. Joanna Balach-Frankiewicz 691884287 jbalach@rcre.opolskie.pl geografia Powiaty:

opolski ziemski, brzeski, głubczycki, kędzierzyńsko-kozielski, krapkowicki, nyski,
prudnicki

2. Bartoszek Wiesław 798770638 wbartoszek@rcre.opolskie.pl technika/
informatyka
Województwo opolskie/powiaty: namysłowski,

brzeski, oleski, kluczborski

3. Bryłka Agata 604620195 abrylka@rcre.opolskie.pl j. polski Powiaty:

kędzierzyńsko-kozielski, głubczycki, nyski

4. Cichoń Sebastian 501401660 scichon@rcre.opolskie.pl informatyka Powiaty:

strzelecki, kędzierzyńsko-kozielski

5. Gabis Elżbieta 693429933 egabis@rcre.opolskie.pl kształcenie zawodowe Powiaty:

opolski grodzki, brzeski, kluczborski,

nyski, oleski, prudnicki

6. Gołdyn Irena 500517649 igoldyn@rcre.opolskie.pl wych. przedszkolne Powiaty:

głubczycki, prudnicki

7. Hiller-Janik Anna 603845961 ahiller@rcre.opolskie.pl doradztwo zawodowe/
j. angielski
Powiaty:

oleski, strzelecki

8. Hornatkiewicz Alina 693166808 ahornatkiewicz@rcre.opolskie.pl kształcenie zawodowe Powiaty:

opolski ziemski, głubczycki,  kędzierzyńsko-kozielski, krapkowicki, namysłowski, strzelecki

9. Kossakowski Sławomir 514260213 skossakowski@rcre.opolskie.pl kształcenie specjalne Powiaty:

głubczycki, kędzierzyńsko-kozielski, krapkowicki, strzelecki

10. Lalik Anna 602486798 alalik@rcre.opolskie.pl wych. przedszkolne Powiaty:

brzeski, nyski, krapkowicki

11. Langfort Ewelina 695456413 elangfort@rcre.opolskie.pl informatyka Powiaty:

opolski grodzki, ziemski, prudnicki

12. Ratuś Ryszard 609513176 rratus@rcre.opolskie.pl informatyka Powiaty: głubczycki, krapkowicki, nyski
13. Rokita Krystyna 504338947 krokita@rcre.opolskie.pl wych. przedszkolne Powiaty:

opolski ziemski

14. Ruzik Małgorzata 504106156 mruzik@rcre.opolskie.pl edukacja wczesnoszkolna Powiaty:

kędzierzyńsko-kozielski, głubczycki, nyski, prudnicki